logo
beIN SPORTS HABER HD
Paylaş:
25 Mayıs 2018 Cuma 10:16:05
tenis
06:55Minokoshi, - MA, ShuyueCanlı
tenis
05:50Stojanovic, - Rosca, AndreCanlı
diğer
11:00Argentina - USA
tenis
11:00Taberner, C - Otte, Oscar
tenis
11:00Munar, Jaum - Duck-hee Lee
tenis
11:00Tomic, Bern - Oliveira, Go
tenis
11:00Bemelmans, - Bellucci, Th
tenis
11:00Rus, Arantx - Chiesa, Debo
tenis
11:00Ymer, Elias - Gunneswaran,
tenis
11:00Ruud, Caspe - Muller, Alex
tenis
11:30Bertens, Ki - Flipkens, Ki
tenis
11:30Riske, Alis - Cirstea, Sor
tenis
12:30Gutierrez-F - Petrovic, Da
tenis
12:30Grigelis, L - Moroni, Gian
tenis
13:00Bara, Irina - Dolehide, Ca
tenis
13:00Golubic, Vi - Kalinskaya,
tenis
13:00Dutra Silva - Kolar, Zdene
tenis
13:00Duque-Marin - Jakupovic, D
tenis
13:00Andreozzi, - Safwat, Moha
tenis
13:00Min, Grace - Trevisan, Ma
tenis
13:00Giraldo, Sa - Bolelli, Sim
tenis
13:00Polansky, P - Kovalik, Joz
tenis
13:35Garcia-Pere - Tan, Harmony
tenis
14:30Arnaboldi, - Krueger, Mit
diğer
14:30China - Bulgaria
tenis
14:30Siniakova, - Larsson, Joh
tenis
15:00Giannessi, - Gulbis, Erne
tenis
15:00Kudermetova - Krejcikova,
tenis
15:00Rodina, Evg - Schiavone, F
tenis
15:00Sramkova, R - Frech, Magda
tenis
15:00Andreescu, - Hogenkamp, R
tenis
15:00Buzarnescu, - Cibulkova, D
tenis
15:00Gojowczyk, - Fognini, Fab
tenis
15:00Brands, Dan - Moriya, Hiro
tenis
15:30Simon, Gill - Norrie, Came
diğer
16:00van Barneve - Bilderl, Man
tenis
16:00Giustino, L - Quinzi, Gian
tenis
16:15Barty, Ashl - Pavlyuchenko
tenis
16:20Johnson, St - Fucsovics, M
diğer
16:30Lewis, Jami - Kurz, Nico
diğer
17:00Poland - South Korea
diğer
17:00Suljovic, M - Marijanovi?,
tenis
17:00Peterson, R - Bonaventure,
tenis
17:00Dulgheru, A - Korpatsch, T
diğer
17:30Anderson, G - Clemens, Gab
tenis
17:30Buzarnescu, - Knoll, X/Smi
tenis
17:30Watanuki, Y - Miedler, Luc
diğer
18:00Australia - Japan
diğer
18:00Germany - Italy
futbol
18:001.SC Znojmo - P?íbram
tenis
18:10Garcia-Lope - Kyrgios, N/S
basketbol
18:15Sakarya Büy - Fenerbahçe Ü
diğer
18:30van den Ber - Schindler, M
tenis
18:30Neuchrist, - Rodionov, Ju
diğer
19:00van Gerwen, - Hopp, Max
diğer
19:30Wright, Pet - Horvat, Drag
diğer
20:00Russia - Canada
diğer
20:00Cross, Rob - Stoyke, Stef
futbol
20:00Vitosha Bis - Lokomotiv So
futbol
20:00FC Copenhag - AGF Aarhus
basketbol
20:00Asvel Lyon- - Le Mans BC
basketbol
20:45Banvit BK - Be?ikta? JK
diğer
21:00France - Iran
diğer
21:00Serbia - Brazil
diğer
21:20Chicago Cub - San Francisc
basketbol
21:45Umana Reyer - Dolomiti Ene
futbol
03:00Toronto FC - FC Dallas
basketbol
03:35Boston Celt -
futbol
06:00Los Angeles - San Jose Ear
futbol
17:00Sigma Olomo - Mladá Bolesl
futbol
17:00AIK - IFK Norrköpi
futbol
17:00FC Vysocina - MFK Karviná
futbol
17:00Bohemians 1 - AC Sparta Pr
futbol
17:30SC FC Volun - Concordia Ch
futbol
19:00San Luis Qu - Universidad
futbol
19:00Östersunds - BK Häcken
basketbol
19:00FC Bayern M - Brose Bamber
futbol
21:45Real Madrid - Liverpool (TRT 1 HD)
futbol
22:00Huachipato - Universidad
futbol
23:00Seattle Sou - Real Salt La
futbol
00:30O'Higgins - Deportes Iqu
futbol
02:00New York Re - Philadelphia
futbol
03:00Universidad - Antofagasta
basketbol
04:00Houston Roc -
futbol
05:00Los Angeles - D.C. United

Haberler

Anadolu Efes, yarı finale yükseldi

Anadolu Efes, yarı finale yükseldiTahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final ikinci maçında Anadolu Efes, Darüşşafaka'yı 79-78 yenerek seride durumu 2-0'a getirdi…

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final ikinci maçında Anadolu Efes, Darüşşafaka'yı 79-78 yenerek seride durumu 2-0'a getirdi ve yarı finale yükseldi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final ikinci maçında Anadolu Efes, Darüşşafaka'yı 79-78 yenerek seride durumu 2-0'a getirdi ve yarı finale yükseldi.

Karşılıklı basketlerle başlayan karşılaşmanın 2. dakikasını 6-4 üstün geçen Darüşşafaka karşısında Dunston'ın pota altından Motum'un dış atışlardan kaydettiği sayılarla 10-0'lık seri yakalayan Anadolu Efes, 5. dakikada farkı 8 sayıya (14-6) çıkardı. Doğuş Balbay'ın dış atıştan bulduğu basketle 6. dakikada farkı çift hanelere (20-8) yükselten konuk ekip, ilk çeyreği 23-12 üstün tamamladı.

İkinci çeyreğe de etkili başlayan Anadolu Efes, hücumlardan boş dönen rakibi karşısında boyalı alandan ürettiği sayılarla 16. dakikada farkı 19 sayıya çıkarttı: 38-19. Hücumda temposunu arttıran Darüşşafaka, Wilbekin'in arka arkaya bulduğu basketlerle farkı azaltsa da Anadolu Efes, soyunma odasına 42-32 önde gitti.

İkinci yarıda boyalı alanı iyi savunan ve pota altından rakibine üstünlük kuran Darüşşafaka, Wilbekin'in üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle 28. dakikada öne geçti: 53-52. McCollum'un dış atışlardan ürettiği basketlerle üstünlüğü yeniden ele alan Anadolu Efes, periyodu 62-55 üstün bitirdi.

Son çeyrekte taraftar desteğini arkasına alan Darüşşafaka, dış atışlardan bulduğu isabetlerle 34. dakikada eşitliği yakaladı: 66-66. Son bölümleri çekişmeye sahne olan karşılaşmada Johnson'ın sayılarıyla ev sahibi ekip, 38. dakikada öne geçti: 74-73. Yeşil-siyahlılar, Wilbekin'in basketiyle 39. dakikada 76-73'lük üstünlük kurdu. Anadolu Efes, Weems'in pota altından kaydettiği sayılarla aynı dakikada yeniden üstünlüğü ele geçirdi: 76-77. Bitime 36 saniye kala Wilbekin'in serbest atıştan 2'de 2 isabet sağlamasıyla ev sahibi ekip, bir kez daha önce geçti: 78-77. Hücum süresini iyi değerlendiren ve Weems'in turnikesi ile sonuca giden Anadolu Efes, bitime 17 saniye kala 79-78 öne geçti. Kalan sürede Wilbekin'in 3 sayılık şutundan basket çıkaramayan Darüşşafaka, öne geçme şansını kullanamadı ve müsabaka Anadolu Efes'in 79-78 üstünlüğüyle sona erdi.

Fransa Açık’ta ilk tur eşleşmeleri belli oldu

Fransa Açık’ta ilk tur eşleşmeleri belli olduSezonun ikinci grand slam turnuvası Fransa Açık'ta (Roland Garros), seribaşı tenisçilerin ilk turdaki rakipleri belli oldu.…

Sezonun ikinci grand slam turnuvası Fransa Açık'ta (Roland Garros), seribaşı tenisçilerin ilk turdaki rakipleri belli oldu.

Sezonun ikinci grand slam turnuvası Fransa Açık'ta (Roland Garros), seribaşı tenisçilerin ilk turdaki rakipleri belli oldu.

Fransa'nın başkenti Paris'te pazar günü başlayacak turnuvanın ilk turunda, tek erkeklerin 1 numarası son şampiyon İspanyol Rafael Nadal ile Ukraynalı Alexandr Dolgopolov, tek kadınlarda dünya klasmanında zirvede yer alan Rumen Simona Halep ile ABD'li Alison Riske mücadele edecek.

Erkeklerde 2 numaralı seribaşı Alman Alexander Zverev, Litvanyalı Ricardas Berankis ile karşı karşıya gelecek. Fransa Açık'ta 2016'da şampiyonluk yaşayan dünya 22 numarası Sırp Novak Djokovic, ilk turda elemelerden gelen bir rakiple korta çıkacak.

Tek kadınlarda 5 numaralı seribaşı son şampiyon Letonyalı Jelena Ostapenko'nun Ukraynalı Kateryna Kozlova'nın karşısına çıkacağı ilk turda, dünya klasmanının 2. sırasındaki Danimarkalı Caroline Wozniacki de ABD'li Danielle Collins ile mücadele edecek.

Doğum yaptıktan sonra ilk kez bir grand slam turnuvasına katılacak eski dünya 1 numarası ABD'li Serena Williams, 6 numaralı seribaşı Çek Karolina Pliskova ile karşılaşacak. Fransa Açık'ta 2016'da şampiyonluk elde eden dünya 3 numarası İspanyol Garbine Muguruza'nın Rus Svetlana Kuznetsova ile mücadele vereceği ilk turda, turnuvada iki şampiyonluğa sahip dünya 29 numarası Rus Maria Sharapova ise elemelerden gelen rakibini bekleyecek.

Öte yandan toprak kort turnuvalarında mücadele etmeme kararı veren İsviçreli Roger Federer ile sakatlığı bulunan Büyük Britanyalı Andy Murray, Fransa'da yer almayacak.

Aynı başlıktaFransa Açık*Draws

Kadın futbolunda Avrupa’nın en büyüğü Olympique Lyon

Kadın futbolunda Avrupa’nın en büyüğü Olympique LyonUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi finalinde Olympique Lyon, Wolfsburg'u normal süresi golsüz biten maçın uzatma devrelerinde 4-1 yenerek şampiy…

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi finalinde Olympique Lyon, Wolfsburg'u normal süresi golsüz biten maçın uzatma devrelerinde 4-1 yenerek şampiyonluğa ulaştı.

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi finalinde Olympique Lyon, Wolfsburg'u normal süresi golsüz biten maçın uzatma devrelerinde 4-1 yenerek şampiyonluğa ulaştı.

Ukrayna'nın başkenti Kiev'deki Valeriy Lobanovskyi Stadı'nda oynanan final mücadelesinde, Almanya ekibi Wolfsburg ile Fransa temsilcisi Lyon karşılaştı.

İki takımın da gol yollarında etkisiz olduğu karşılaşmanın 90 dakikalık normal süresi golsüz sona erdi. Uzatma devrelerinde 93. dakikada Pernille Harder'in golüyle 1-0 öne geçen Wolfsburg'da Alman golcü Alexandra Popp, 96. dakikada kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Rakibinin eksik kalmasını iyi değerlendiren ve etkili bir futbol ortaya koyan Lyon, 98. dakikada Amandine Henry, 99. dakikada Eugenie Le Sommer, 103. dakikada Ada Hegerberg ve 116. dakikada Camille Abily'nin attığı gollerle mücadeleden 4-1 galip ayrılarak şampiyonluğa ulaştı.

Lyon Kadın Futbol Takımı, Şampiyonlar Ligi'nde 2011, 2012, 2016 ve 2017'nin ardından üst üste 3. olmak üzere 5. şampiyonluğunu elde etti. Ayrıca Lyon, 4 şampiyonluğa sahip Almanya ekibi Frankfurt'u geride bırakarak turnuvanın en başarılı takımı oldu.

Dusko Tosic, Dünya Kupası kadrosunda

Dusko Tosic, Dünya Kupası kadrosundaSırbistan Milli Takımı Teknik Direktörü Krstajic, 2018 FIFA Dünya Kupası aday kadrosunu açıkladı.…

Sırbistan Milli Takımı Teknik Direktörü Krstajic, 2018 FIFA Dünya Kupası aday kadrosunu açıkladı.

Sırbistan Milli Takımı Teknik Direktörü Krstajic, 2018 FIFA Dünya Kupası aday kadrosunu açıkladı.

Sırbistan Milli Futbol Takımı'nın 2018 FIFA Dünya Kupası'ndaki aday kadrosu açıklandı.

Milli takım teknik direktörü Mladen Krstajic, başkent Belgrad'da düzenlediği basın toplantısında, 27 kişilik aday kadroyu duyurdu.

Sırbistan'ın aday kadrosunda bulunan isimler şöyle:

Kaleci: Vladimir Stojkovic (Partizan), Predrag Rajkovic (Tel Aviv), Aleksandar Jovanovic (Aarhus), Marko Dmitrovic (Eibar)

Defans: Aleksandar Kolarov (Roma), Antonio Rukavina (Villareal), Milan Rodic (Kızılyıldız), Branislav Ivanovic (Zenit), Uros Spajic (Anderlecht), Milos Veljkovic (Werder Bremen), Dusko Tosic (Guangzhou), Matija Nastasic (Schalke 04), Nikola Milenkovic (Fiorentina)

Orta saha: Nemanja Maksimovic (Valencia), Dusan Tadic (Southampton), Andrija Zivkovic (Benfica), Mijat Gacinovic (Eintracht Frankfurt), Nemanja Radonjic (Kızılyıldız), Sergej Milinkovic-Savic (Lazio), Adem Ljajic (Torino), Filip Kostic (Hamburger), Nemanja Matic (Manchester United), Luka Milivojevic (Crystal Palace), Marko Grujic (Cardiff City)

Forvet: Aleksandar Mitrovic (Fulham), Luka Jovic (Eintracht Frankfurt), Aleksandar Prijovic (Thessaloniki)

Sırbistan 2018 FIFA Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında 4 Haziran'da Şili, 9 Haziran'da ise Bolivya ile karşılaşacak.

Aynı başlıktaDünya KupasıSonuçlarSırbistanEkipDusko TosicSporcu

Falcao’ya hapis ve para cezası

Falcao’ya hapis ve para cezasıMonaco'nun yıldızı Radamel Falcao, Atletico Madrid formasını giydiği dönemde vergi kaçırdığı gerekçesiyle 16 ay hapis ve 9 milyon euro para …

Monaco'nun yıldızı Radamel Falcao, Atletico Madrid formasını giydiği dönemde vergi kaçırdığı gerekçesiyle 16 ay hapis ve 9 milyon euro para cezası aldı.

Monaco'nun yıldızı Radamel Falcao, Atletico Madrid formasını giydiği dönemde vergi kaçırdığı gerekçesiyle 16 ay hapis ve 9 milyon euro para cezası aldı.

Ligue 1 ekiplerinden Monaco'da forma giyen Radamel Falcao, Atletico Madrid'de oynadığı dönemde vergi kaçırdığı gerekçesiyle 16 ay hapis ve 9 milyon euro para cezasına çarptırıldı.

İspanya'daki savcılığın, Kolombiyalı futbolcunun Atletico Madrid'de forma giydiği 2011-2013 sezonları arasındaki vergi borcunu ödemediği gerekçesiyle açtığı davada nihai karar verildi.

Mahkeme tarafından alınan kararda, Falcao'nun vergi borcunu eksik göstermesi gerekçesiyle 16 ay ertelemeli hapis ve 9 milyon avro para cezasına çarptırıldığı belirtildi.

Savcılık, Kolombiya ve Virgin Adaları'ndaki şirketleri üzerinden Falcao'nun, maliyeden 2012'de 822 bin 609 euro, 2013'te de 4 milyon 839 bin 253 euro vergi kaçırdığını iddia etmişti.

İspanya futbolunda son dönemde Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Luka Modric, Marcelo, Neymar, Xabi Alonso, Angel Di Maria, Ricardo Carvalho, Daniel Alves ve Samuel Eto'o gibi birçok yıldız futbolcu hakkında mali suçlardan soruşturmalar veya davalar açılmıştı.

Aynı başlıktaFransa LigiSonuçlarPuan durumuAS MonacoEkipAtlético MadridEkipRadamel FalcaoSporcu

Ramil Guliyev’in sıradaki durağı ABD

Ramil Guliyev’in sıradaki durağı ABDABD'nin Oregon eyaletindeki Eugene kentinde düzenlenecek Diamond League üçüncü ayağında Ramil Guliyev de mücadele edecek.…

ABD'nin Oregon eyaletindeki Eugene kentinde düzenlenecek Diamond League üçüncü ayağında Ramil Guliyev de mücadele edecek.

ABD'nin Oregon eyaletindeki Eugene kentinde düzenlenecek Diamond League üçüncü ayağında Ramil Guliyev de mücadele edecek.

Dünya Atletizm Federasyonları Birliği'nin (IAAF) düzenlediği Diamond League'in 3. ayağı, ABD'nin Oregon eyaletinin Eugene kentinde organize edilecek.

Türkiye Atletizm Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 25-26 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek 3. ayak yarışlarında, dünya şampiyonu milli atlet Ramil Guliyev de yarışacak.

Türkiye'nin atletizm tarihindeki ilk dünya şampiyonu Ramil Guliyev, IAAF Diamond League serisinde boy göstermeye devam ediyor. Diamond League'in ilk iki etabı Doha ve Şanghay'da yarışan Ramil, üçüncü müsabaka olan Eugene'de de 200 metrede piste çıkacak.

Guliyev'in 200 metredeki rakipleri arasında 100 metre dünya ikincisi ve son dönemin en formda sprinterlerinden ABD'li Christian Coleman, bu yıl koştuğu 19.83'lük en iyi derecesiyle dünya listesinde üçüncü sırada olan Noah Lyles da bulunuyor.

Diamond League'in ilk ayağı Doha'da 20.11'lik derecesiyle 200 metrede üçüncü olan milli sporcu, 6 puanı hanesine yazdırmıştı. Milli atlet, 19.88 ile 200 metrede aynı zamanda Türkiye rekoru olan en iyi performansını 2015'in eylül ayında koşmuştu.

Ramil Guliyev'in Eugene'deki 200 metre yarışı, cumartesiyi pazara bağlayan gece TSİ 00.44'te koşulacak.

2020 Şampiyonlar Ligi finali İstanbul’da

2020 Şampiyonlar Ligi finali İstanbul’daUEFA, 2020 Şampiyonlar Ligi final maçının İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanmasına karar verdi.…

UEFA, 2020 Şampiyonlar Ligi final maçının İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanmasına karar verdi.

UEFA, 2020 Şampiyonlar Ligi final maçının İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanmasına karar verdi.

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), 2020 Şampiyonlar Ligi final maçının İstanbul'da oynanmasına karar verdi.

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de toplanan UEFA yönetimi, Avrupa futbolunun 1 numaralı kupasında final maçının İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılmasını kararlaştırdı.

Finale ev sahipliği için İstanbul'un yanı sıra Portekiz'in başkenti Lizbon'daki Luz Stadı da aday olmuştu.

2002 yılında hizmete giren 76 bin kişilik Atatürk Olimpiyat Stadı, tarihinde ikinci kez "Devler Ligi" finaline ev sahipliği yapacak.

Kapasitesi artacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bir dönem Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray, Medipol Başakşehir ve Beşiktaş'ın iç saha maçlarını oynadığı Atatürk Olimpiyat Stadı'nın kapasitesini yükseltecek.

Federasyon tarafından Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası adaylığı için hazırladığı dosyada, Atatürk Olimpiyat Stadı'nın yenilenerek üstünün kapatılacağı, kapasitesinin de 92 bin 208'e yükseltileceği kaydedildi.

Tarihi final

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda 2005 yılında oynanan ilk final mücadelesinde İngiltere'nin Liverpool takımıyla İtalyan temsilcisi Milan karşı karşıya gelirken, büyük heyecana sahne olan maç turnuvanın unutulmaz finalleri arasına girdi.

25 Mayıs 2005 tarihindeki final maçında Milan, 1. dakikada Paolo Maldini, 39 ve 44. dakikalarda da Hernan Crespo'nun golleriyle ilk yarıyı 3-0 önde kapadı.

Şampiyonluk sevincini erken kutlamaya başlayan İtalyanlar, ikinci yarıda karşılarında beklenmedik bir Liverpool buldu. İngiliz ekibi, 54. dakikada Steven Gerrard, 56. dakikada Vladimir Smicer ve 60. dakikada Xabi Alonso'nun ayağından 6 dakikada 3 gol bulup, skoru eşitledi ve maçın normal süresi ile uzatma bölümü 3-3 berabere sonuçlandı.

Penaltılarda 3-2 üstünlük sağlayan Liverpool, unutulmaz maçın ardından kupayı kaldırmayı başardı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSon 16 Turu"